Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu
Visi veikali

GIVEN, Daugavpils Ditton

Cietokšņa iela 60, Daugavpils

Darba laiks

Pirm.-Piekt. 09:00 - 20:00
Sestdiena 09:00 - 19:00
Svētdiena 09:00 - 19:00

Pakalpojumi

Juvelierizstrādājumu tirdzniecība

GIVEN veikalos pieejams plašākais juvelierizstrādājumu klāsts. Izdevīgākie piedāvājumi, atlaides un vienmēr izcils serviss.

Juvelierizstrādājumu remonts

Juvelierizstrādājumu remonts, gredzenu izmēru maiņa, gredzenu labošana, dārgakmeņu iestiprināšana, zelta ķēdīšu remonts un rotu apkope, to piedāvājam ērti un kvalitatīvi veikt jebkurā no GIVEN veikaliem.

Zelta iepirkšana

Iepērkam zelta juvelierizstrādājumus par vislabākajām cenām. Nododiet zelta juvelierizstrādājumus, apmainiet pret dāvanu karti, izvēlieties jaunas rotas. Ērti, ātri un vienkārši.

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas sniedz iespēju tuvākajiem izvēlēties dāvanu, ko patiesi karo viņu sirds. Dāvanu kartes ir izmantojamas gan GIVEN, gan GRENARDI veikalu tīklā.

Juvelierizstrādājumu veikals Given, t/c Ditton

Plašs juvelierizstrādājumu veikals Daugavpils centrā, t/c Ditton. Izdevīgas cenas zelta un sudraba rotaslietām, mūsdienīgi dizaini, plaša izvēle. Veikalā nopērkamas zīmolu Lilly Spring, Salvatore Plata, Due rotaslietas. Iegādājama arī rotaslietu kolekcija, kas tapusi sadarbībā ar Vairu Vīķi-Freibergu. Izcila kvalitāte, 2 gadu garantija visiem pirkumiem. Rotaslietu lādītes un kristību dāvanas. Bezprocentu nomaksa pirkumiem.