Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

GIVEN Privātuma politikas noteikumi

Šī tīmekļa vietne pieder un to pārvalda SIA GIVEN Latvia (turpmāk tekstā - GIVEN), kura galvenais birojs atrodas Rīgā, Lielirbes ielā 17A-11, PVN reģistrācijas numurs LV40203166474. GIVEN ir izstrādājis privātuma aizsardzības politiku.

Ievāktās informācijas veidi

GIVEN tīmekļa vietnē apkopo personu identificējošu informāciju. Personu identificējoša informācija saistīta ar katru klientu atsevišķi - vārds, uzvārds, dzimums, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, kā arī video un foto attēli, kas uzņemti GIVEN telpās. Personu identificējošu informāciju GIVEN apkopo tikai no tām personām, kuras to sniedz labprātīgi un apzināti. Lietotājiem nav jāreģistrējas vai jāsniedz informācija pirms tīmekļa vietnes aplūkošanas vai piekļūšanas tās saturam. Apkopotā informācija saistīta ar datiem par tīmekļa vietnes apmeklētību, konkrēto vietnes lapu skatījumu un informācijas lejuplādi, kā arī kāda veida tīmekļa pārlūkprogramma un operētājsistēma tiek izmanto, kāds ir interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukums u.tml. GIVEN automātiski ievāc šo informāciju laikā, kad tiek apmeklēta tā tīmekļa vietne. Šī informācija paredzēta, lai izzinātu iespējas tīmekļa vietnes labākai pielāgošanai apmeklētāju vajadzībām.

Informācijas vākšanas veids

Personu identificējošu informāciju GIVEN ievāc tieši no tīmekļa vietnes apmeklētājiem, saņemot viņu apstiprinājumu. Piemēram, piedaloties konkursā, GIVEN apkopo informāciju, kas nepieciešama, lai varētu piedalīties un izpildītu savas saistības. Pēc tam, kad apmeklētājs nosūtījis e-pastu uz GIVEN norādīto adresi, tiek fiksēta e-pasta adrese, lai varētu atbildēt.

Apkopotās informācijas vākšana tiek veikta, izmantojot sīkdatņu tehnoloģiju vai tīmekļa bāksignālus (tiek dēvēti arī par single-pixel gifs).

Sīkdatnes

GIVEN izmanto sīkdatņu tehnoloģiju gan tīmekļa vietnē, gan ārpus tās. Sīkdatnes ir informācija, kuru tīmekļa vietne uzskaites veikšanai nosūta uz personas datora cieto disku. Sīkāku informāciju skatīt sadaļā Sīkdatņu politika.

Tīmekļa bāksignāls

Tīmekļa bāksignāli ir interneta rīki, ar kuru palīdzību var noskaidrot, vai uzzināt kāda lapa tikusi aplūkota. Pēc tam, kad saņemts informācijas pieprasījumu par reklāmas akcijām vai apkārtrakstiem, GIVEN iespējams izmantot tīmekļa bāksignālus, lai noskaidrotu, cik nosūtītie e-pasti tikuši atvērti. Ikviens elektronisks attēls, kas tiek aplūkots kā lapas daļa, var tikt izmantots kā tīmekļa bāksignāls. Uņēmums GIVEN nekontrolē trešo pušu izmantotos reklāmas tīklus un trešo pušu sīkdatnes.

Konkursi un izlozes

Mūsu tīmekļa vietnē mēdz būt paziņojumi par mūsu organizētajiem konkursiem vai loterijām. GIVEN iespējams tos aplūkot elektroniski, izmantojot Jūsu sniegto informāciju, lai īstenotu konkursu vai loteriju (lai sazinātos ar Jums, ja būsiet uzvarējis). Konkursam noslēdzoties, personas informācija tiks dzēsta no datu bāzes, ja vien nebūsiet sniedzis atļauju saglabāt to, lai varētu ar Jums atkārtoti sazināties.

Aptaujas un anketas

GIVEN iespējams var apmeklētājus aicināt aizpildīt anketas un piedalīties aptaujās uzņēmumu interesējošos jautājumos. Ja tīmekļa vietnē tiek sniegti anketas jautājumu atbilžu varianti, nekāda personu identificējoša informācija netiek iekļauta. Pēc anketas aizpildīšanas, piedaloties kādā no GIVEN aptaujām, GIVEN datu bāzēs netiks saglabāta nekāda personas informāciju.

Personiskās informācijas izmantošana

Ja esat piekritis turpmākai saziņai vai arī reģistrācijas laikā esat lūdzis iekļaut adresātu sarakstā, mēs laiku pa laikam varam ar Jums sazināties. Piemēram, nosūtot mārketinga vai reklāmas materiālus vai atbildot uz Jūsu komentāriem vai informācijas pieprasījumiem, kā arī nepieciešamības gadījumā, sazinoties ar Jums, veicot produkta vai pakalpojuma apstrādi, kuru esat pasūtījis ar tīmekļa vietnes starpniecību.

GIVEN tīmekļa vietnes e-pasta sadaļā lūdzam sniegt personu identificējošu informāciju, piemēram, Jūsu vārdu un tālruņa numuru. Šādu informāciju mēs izmantosim tikai, lai sazinātos ar Jums, ja mēģinājumi sazināties e-pastā būs bijuši neveiksmīgi. Jūsu e-pasta adresi mēs izmantosim tikai, lai atbildētu uz nosūtītajiem ziņojumiem, ja vien nebūsim saņēmuši Jūsu piekrišanu e-pasta adreses izmantošanai citiem mērķiem.

Jūsu personisko informāciju mēs izmantosim, lai uzlabotu mūsu mārketinga un reklāmas akcijas, statistiski analizētu tīmekļa vietnes izmantošanu, kā arī, lai uzlabotu vietnes funkcijas un saturu. GIVEN var izmantot Jūsu personisko informāciju, lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm. Šāds pielāgots saturs var iekļaut informāciju par produkciju, kā arī dažādas akcijas. Personisko informāciju GIVEN automātiski neapkopo, taču automātiski (ar sīkdatņu starpniecību) iespējams apkopot ievākto nepersonisko informāciju ar iepriekš sniegto personisko informāciju.

Trešās puses, kuras nodrošina atbalsta pakalpojumus uzņēmumam GIVEN

Savas darbības nodrošināšanai GIVEN izmanto citus uzņēmumus un personas dažādu funkciju veikšanai GIVEN vārdā. GIVEN algo aģentūras, lai administrētu klientu akcijas, analizētu datus, apstrādātu veiktos pasūtījumus un nodrošinātu klientu atbalstu. Aģentūrām iespējama piekļuve personiskai informācijai, ja tā nepieciešama pienākumu veikšanai. Aģentūras vai sadarbības partneri nedrīkst šo informāciju izmantot citiem mērķiem un jānodrošina informācijas konfidencialitāte. Uzņēmums GIVEN sadarbojas ar šādiem uzņēmumiem: SIA “Sales.lv”, SIA “Mailigen” kā e-pastu sūtījumu veicējiem.

Datu koplietošana un pārsūtīšana

Bez Jūsu iepriekšējas piekrišanas mēs nepārdodam, nenododam un neizpaužam mūsu tīmekļa vietnē iegūto personu identificējošu informāciju trešajām pusēm. Šim noteikumam ir tikai divi izņēmumi:

  • GIVEN izpaudīs šādu informāciju, ja uzskatīs, ka šāda rīcība novērsīs noziegumu vai trešajām pusēm radīs zaudējumus;
  • GIVEN izpaudīs šādu informāciju trešajām pusēm, kuras nodrošina atbalsta pakalpojumus saskaņā ar iepriekš norādīto.

GIVEN var koplietot apkopoto apmeklētāju (piemēram, tīmekļa vietnes apmeklētāju dzimuma dalījumu) ar reklāmdevējiem, darījumu partneriem, sponsoriem un citām trešajām pusēm, lai pielāgotu un uzlabotu vietnes saturu un reklāmu atbilstoši lietotāju vajadzībām. GIVEN iespējams apkopot datus, kas iegūti no tīmekļa žurnālfailiem (pārlūkprogramma, operētājsistēma, apmeklētās lapas utt.), lai saprastu, kā lietotāji pārvietojas vietnē un kuras funkcijas ir vispopulārākās.

Saites uz citām vietnēm

Uzņēmums GIVEN dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka ikviena tīmekļa vietnē norādītā saite palīdz nokļūt noderīgā tīmekļa vietā. Tomēr tīmekļa vietnes un adreses mainās ļoti ātri, un uzņēmums GIVEN nevar garantēt visu tīmekļa vietņu saturu, uz kurām tiek sniegtas saites. Turklāt dažādām tīmekļa vietnēm ir atšķirīgas privātuma aizsardzības politikas. Lai uzzinātu savas tiesības, Jums jāiepazīstas ar konkrētās tīmekļa vietnes privātuma aizsardzības politiku.

Izvēle un kontrole

Jūs pilnībā kontrolējat personu identificējošu informāciju, kuru sniedzat šajā tīmekļa vietnē. Jebkurā brīdī variet mainīt savu izvēli par turpmāko saziņu, nosūtot e-pastu tiešsaistes komandai uz adresi, kas norādīta zemāk, vai nomainot atbilstošu informāciju šīs tīmekļa vietnes sadaļā Mans profils. Iespējams arī pilnībā atcelt savu reģistrāciju. Šādā gadījumā GIVEN izdzēsīs Jūsu personu identificējošo informāciju no datubāzes.

Jautājumi

Lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu GIVEN, ja rodas kādi jautājumi par privātumu politiku e- pastā: [email protected]