Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

Piegādes un atgriešanas noteikumi

GIVEN Piegādes un atgriešanas noteikumi

16.03.2023

 1. PIEGĀDES TERMIŅI UN MAKSA
  1. Visi pasūtījumi virs EUR 40,00 no GIVEN interneta veikala tiek piegādāti bez maksas visā Latvijas teritorijā.
  2. Pasūtījumiem zem EUR 40,00 tiek piemērota piegādes maksa. Jums ir iespēja izvēlēties Jums piemērotāko piegādes veidu GIVEN mājaslapā (Mājaslapa) vai izņemt pirkumu kādā no GIVEN veikaliem bez papildu samaksas.
  3. Piegādes termiņi ir norādīti pie katra no piegādes pakalpojumu sniedzēju veidiem mūsu Mājas lapā.
  4. Visas GIVEN preces tiek apdrošinātas, un Jums nav jāuztraucas par piegādes drošību vai citiem riskiem.
 2. PIEGĀDES KĀRTĪBA
  1. Pasūtījums tiek pieņemts apstrādei tikai pēc pasūtījuma un piegādes pilnas apmaksas, kuru klients veic, izmantojot kādu no Mājaslapā pieejamajiem norēķinu un piegādes veidiem.
  2. Lūdzam iespējami precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzam neaizmirst norādīt kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr., saņēmēja vārds, ja saņēmējs neesat Jūs, utt.). Neprecīzi norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var tikt pagarināts.
  3. Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, lai kurjers varētu sazināties ar sūtījuma saņēmēju. Arī neprecīzi norādīts telefona numurs var būt par iemeslu piegādes termiņa pagarinājumam.
  4. Pasūtījumi, kas tiek pieņemti darba dienās no 00:00 līdz 18:00, tiek apstrādāti un nodoti piegādei kurjeram tajā pašā dienā.
  5. Pasūtījumi, kas tiek pieņemti darba dienās pēc 18:00, tiek apstrādāti tajā pašā dienā un tiek nodoti piegādei kurjeram nākamajā darba dienā. Ja pasūtījums tiek veikts sestdienā vai svētdienā vai dienā, kas ir valsts svētku diena, tad tas tiks apstrādāts un nodots piegādei kurjeram nākamajā darba dienā. Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai personas apliecību), lai apstiprinātu pasūtījuma saņēmēja personību.
 3. PREČU ATGRIEŠANA UN NAUDAS ATMAKSA
  1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu Mājas lapā, Jums kā patērētājam ir iespēja izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nenorādot iemeslu.
  2. Atteikuma tiesību termiņš tiek aprēķināts sekojoši: ja pasūtīta prece - no dienas, kad patērētājam prece piegādāta; ja vienā pasūtījumā pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pēdējā pasūtītā prece; ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pasūtītās preces pēdējā partija vai daļa.
  3. Ja prece tika iegādāta īpašas akcijas ietvaros (piemērs: pērc 1 preci, otra par brīvu; pērc 2 produktus, otrs ar atlaidi), pircēja pienākums ir atgriezt pirkumu tādā pašā apjomā (komplektācijā) kādā tas tika iegādāts. Ja akcijas laikā tika iegādātas vairākas preces, tad pircēja pienākums ir atgriezt visas šajā pirkumā iegādātas preces.
  4. Preces atgriešanu iespējams veikt 14 dienu laikā bez maksas jebkurā GIVEN veikalā vai izmantojot Omniva atgriešanas kodu Omniva atsūtītajā SMS, vai arī nosūtot preci ar kurjeru uz adresi SIA “GIVEN Latvia”, Dēļu iela 2, Rīga, LV-1004 kopā ar piegādes brīdī saņemtiem pirkuma dokumentiem un iepakojumu. Ja izvēlaties izmantot pasta vai kurjera pakalpojumus, GIVEN nesedz preces nosūtīšanas pasta izdevumus.
  5. Kad saņemsim Jūsu atgriezto pasūtījumu veikalā vai birojā, uz pasūtījumā norādīto tālruni tiks nosūtīts SMS ar atgriešanas apstiprinājumu.
  6. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
  7. Ja izmantojat atteikuma tiesības, GIVEN ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esam saņēmuši atgriezto preci un pārliecinājušies par tās kvalitātes atbilstību, atmaksāt samaksāto pirkuma summu un piegādes maksu uz to pašu bankas kontu, no kura tika samaksāts par attiecīgo preci. Ja vēlaties atgriezt preci, kas iegādāta, izmantojot elektronisko dāvanu karti, atgrieztie naudas līdzekļi tiks pārskaitīti dāvanu kartes pircējam, nevis preces faktiskajam saņēmējam (dāvanu kartes atprečotājam).
 4. ATBILDĪBA PAR PRECES VĒRTĪBAS SAMAZINĀŠANOS
  1. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm, nenoņemot un nesabojājot proves zīmes. Ja, preci atgriežot, šī zīme ir noņemta, GIVEN patur tiesības ieturēt no pircēja proves zīmes atjaunošanas izmaksas, iepriekš vienojoties ar pircēju par izmaksu apmēru. Atcerieties, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tikai tās pārbaudes nepieciešamībai (tieši tādā apmērā, kādā to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā).
  2. Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. GIVEN ir tiesības ieturēt no pirkuma summas tās daļu proporcionāli vērtības samazinājumam, iepriekš vienojoties ar pircēju par izmaksu apmēru.
 5. KONTAKTINFORMĀCIJA
  1. Ja Jums ir jautājumi par Jūsu atgriezto preci vai atgriešanas procedūru, aicinām Jūs sazināties ar mums, aizpildot tiešsaistes saziņas formu, vai zvanot uz klientu atbalsta tālruni: +371 60 003 585.