Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

Jaunums Latvijā!
STARDUST - Laboratorijā audzēto briljantu rotu kolekcija!

GIVEN iet vienā solī ar pasaules tendencēm, domājot gan par rotu dizainu, gan uzņēmuma ilgtspēju un sociālo atbildību. Jaunā zīmola STARDUST kolekcijas briljanti ir audzēti sertificētā laboratorijā, izmantojot ilgtspējīgus procesus, nodrošinot izcilu kvalitāti un pieejamas cenas. Tie ir apjomīgi un formās ļoti interesanti akmeņi, kādi nav sastopami dabīgo briljantu kolekcijās. Katram dārgakmenim līdzi nāk sertifikāts, kas apliecina tā izcelsmi, unikalitāti un kvalitāti!

Kas īsti ir laboratorijā audzēti briljanti un to priekšrocības?

Šie dārgakmeņi tiek audzēti stingri kontrolētā laboratorijas vidē, izmantojot progresīvus tehnoloģiskos procesus, kas dublē apstākļus, kādos dimanti dabiski veidojas zem Zemes garozas. Abu minerālu sastāvs ir identisks – tie ir oglekļa atomi, kas sakārtoti dimantam raksturīgā kristāla struktūrā. Briljants, kas veidots laboratorijā, ir tikpat īsts kā iegūtais. Tiem ir identiskas fizikālās, ķīmiskās un rakstura īpašības. Dažas priekšrocības laboratorijā audzētiem briljantiem, salīdzinot ar dabīgās izcelsmes akmeņiem: spožāks un dzidrāks, pateicoties kontrolētām tehnoloģijām; videi draudzīgāks; lielāka pieejamība formu un cenas ziņā.

Jauno kolekciju var apskatīties un iegādāties GIVEN veikalos: t/c Akropole Alfa 1.stāvā un t/c Spice, A ieeja Rīga; t/c Kurzeme, Liepāja; Rīgas iela 34, Daugavpils un given.lv