Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

ZELTA SAULE AUST

Elegantā kapsulas kolekcija “Zelta saule aust” ir radīta sadarbībā ar Vairu Vīķi-Freibergu. Tā turpina attīstīt “Rotājies, Latvija!" stāstu. Kolekcijas centrālais objekts ir saule - spēcīgs mūžīgās kustības un dzīvības simbols, kā arī Vairas Vīķes-Freibergas ilggadējais izpētes objekts dainās.

Kolekcija pirmoreiz ir veidota zeltā un ir piecās dažādās variācijās – ar perlamutru, oniksu, topāzu, dzintaru, kā arī ekskluzīvā sērija ar briljantiem. Rotāties varēs ar piespraudi, gredzenu, divu izmēru kaklarotām, divu veidu auskariem. Rotas ir pieejamas ierobežotā skaitā.

Dāvana Latvijai - izglītoti jaunieši

No katra pārdotā zīmola „Rotājies, Latvija!” zelta izstrādājuma 50 EUR tiks ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajai un Vītolu fonda administrētajai stipendiju programmai spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.

ZELTA SAULE AUST kolekcijas piedāvājumu apskati un iegādājies GRENARDI.lv

Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.