Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu
Visi veikali

GIVEN, Jēkabpils Sēlija

Vienības iela 7, Jēkabpils

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena 09:00 - 20:00

Pakalpojumi

Juvelierizstrādājumu tirdzniecība

GIVEN veikalos pieejams plašākais juvelierizstrādājumu klāsts. Izdevīgākie piedāvājumi, atlaides un vienmēr izcils serviss.

Bezprocentu nomaksa

Dalītā maksājuma pakalpojums sniedz iespēju apmaksāt kopējo preces vērtību, veicot ikmēneša maksājumu bez procentu maksājumiem un pārmaksas. Darījums ērti noformējums uz vietas veikalā, tikai 10 minūtēs.

Juvelierizstrādājumu remonts

Juvelierizstrādājumu remonts, gredzenu izmēru maiņa, gredzenu labošana, dārgakmeņu iestiprināšana, zelta ķēdīšu remonts un rotu apkope, to piedāvājam ērti un kvalitatīvi veikt jebkurā no GIVEN veikaliem.

Zelta iepirkšana

Iepērkam zelta juvelierizstrādājumus par vislabākajām cenām. Nododiet zelta juvelierizstrādājumus, apmainiet pret dāvanu karti, izvēlieties jaunas rotas. Ērti, ātri un vienkārši.

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas sniedz iespēju tuvākajiem izvēlēties dāvanu, ko patiesi karo viņu sirds. Dāvanu kartes ir izmantojamas gan GIVEN, gan GRENARDI veikalu tīklā.

Juvelierizstrādājumu veikals GIVEN t/c Sēlija, Jēkabpilī

Mūsdienīgas zelta un sudraba rotaslietas Jēkabpilī. Izdevīgas cenas un atlaides. Veikalā nopērkamas GIVEN zīmolu rotaslietas Lilly Spring, Due, Slvia un bērnu kolekcija Opla! Idejas dāvanām sievietēm, vīriešiem un bērniem, atmiņā paliekošas vērtības kristībām. Mūsu laipnie konsultanti palīdzēs un ieteiks labāko risinājumu. Noformējiet pirkumu arī bezprocentu nomaksā, droši un ērti.

Zelta lietu veikals Jēkabpilī GIVEN
Juvelierizstrādājumu veikals Jēkabpilī, Sēlijā
Zelta lietu veikals Jēkabpilī, Sēlijā GIVEN
Given Jēkabpilī, Sēlijā
Juvelieru veikals Given Jēkabpilī
Juvelierveikals Given Jēkabpilī
Juvelierizstrādājumu veikals Given Jēkabpilī
Juvelieru veikals Jēkabpilī, Sēlijā
Juvelierizstrādājumu veikals Jēkabpilī
Juvelieru veikals Jēkabpilī