Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu
Visi veikali

GIVEN, Rēzekne Maxima

Atbrīvošanas aleja 141a, Rēzekne

Darba laiks

Pirm.-Piekt. 10:00 - 20:00
Sestdiena 10:00 - 19:00
Svētdiena 10:00 - 18:00

Pakalpojumi

Juvelierizstrādājumu tirdzniecība

GIVEN veikalos pieejams plašākais juvelierizstrādājumu klāsts. Izdevīgākie piedāvājumi, atlaides un vienmēr izcils serviss.

Bezprocentu nomaksa

Dalītā maksājuma pakalpojums sniedz iespēju apmaksāt kopējo preces vērtību, veicot ikmēneša maksājumu bez procentu maksājumiem un pārmaksas. Darījums ērti noformējums uz vietas veikalā, tikai 10 minūtēs.

Juvelierizstrādājumu remonts

Juvelierizstrādājumu remonts, gredzenu izmēru maiņa, gredzenu labošana, dārgakmeņu iestiprināšana, zelta ķēdīšu remonts un rotu apkope, to piedāvājam ērti un kvalitatīvi veikt jebkurā no GIVEN veikaliem.

Zelta iepirkšana

Iepērkam zelta juvelierizstrādājumus par vislabākajām cenām. Nododiet zelta juvelierizstrādājumus, apmainiet pret dāvanu karti, izvēlieties jaunas rotas. Ērti, ātri un vienkārši.

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas sniedz iespēju tuvākajiem izvēlēties dāvanu, ko patiesi karo viņu sirds. Dāvanu kartes ir izmantojamas gan GIVEN, gan GRENARDI veikalu tīklā.

Juvelierizstrādājumu veikals Given t/c Maxima, Rēzeknē

Mūsdienīgas zelta un sudraba rotaslietas Rēzeknē. Izdevīgas cenas un atlaides. Veikalā nopērkamas Given zīmolu rotaslietas Lilly Spring, Due, Slvia un bērnu kolekcija Opla! Idejas dāvanām sievietēm, vīriešiem un bērniem, atmiņā paliekošas vērtības kristībām. Mūsu laipnie konsultanti palīdzēs un ieteiks labāko risinājumu. Noformējiet pirkumu arī bezprocentu nomaksā, droši un ērti.