Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu
Visi veikali

GIVEN, Origo

Stacijas laukums 2, Rīga

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 21:00

Pakalpojumi

Juvelierizstrādājumu tirdzniecība

GIVEN veikalos pieejams plašākais juvelierizstrādājumu klāsts. Izdevīgākie piedāvājumi, atlaides un vienmēr izcils serviss.

Bezprocentu nomaksa

Dalītā maksājuma pakalpojums sniedz iespēju apmaksāt kopējo preces vērtību, veicot ikmēneša maksājumu bez procentu maksājumiem un pārmaksas. Darījums ērti noformējums uz vietas veikalā, tikai 10 minūtēs.

Juvelierizstrādājumu remonts

Juvelierizstrādājumu remonts, gredzenu izmēru maiņa, gredzenu labošana, dārgakmeņu iestiprināšana, zelta ķēdīšu remonts un rotu apkope, to piedāvājam ērti un kvalitatīvi veikt jebkurā no GIVEN veikaliem.

Zelta iepirkšana

Iepērkam zelta juvelierizstrādājumus par vislabākajām cenām. Nododiet zelta juvelierizstrādājumus, apmainiet pret dāvanu karti, izvēlieties jaunas rotas. Ērti, ātri un vienkārši.

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas sniedz iespēju tuvākajiem izvēlēties dāvanu, ko patiesi karo viņu sirds. Dāvanu kartes ir izmantojamas gan GIVEN, gan GRENARDI veikalu tīklā.

Juvelierizstrādājumu veikals Given, t/c Origo

Plašs juvelierizstrādājumu veikals pašā pilsētas sirdī, t/c Origo. Liela izvēle rotaslietām, demokrātiskas cenas. Rotaslietas ar Swarovski kristāliem, zelta un sudraba rotaslietas. Rotas sieveitēm, aksesuāri vīriešiem un skaistas dāvanas kristībām. Bezprocentu nomaksas pakalpojums, kā arī iespēja iegādāties dāvanu kartes.

Juvelieru veikals Rīgas centrā
Juvelierizstrādājumi Rīgas centrā
Juvelieru veikals Given
Juelierizstrādājumi t/c Origo
Given veikals centrā
Zelta juvelierizstrādājumi Given veikalā Origo
Moderna apkalpošana juvelieru veikalā Origo