Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu
Visi veikali

GIVEN, Cēsis Solo

Jāņa Poruka iela 19, Cēsis

Darba laiks

Pirm.-Piekt. 10:00 - 19:00
Sestdiena 10:00 - 18:00
Svētdiena Slēgts

Pakalpojumi

Juvelierizstrādājumu tirdzniecība

GIVEN veikalos pieejams plašākais juvelierizstrādājumu klāsts. Izdevīgākie piedāvājumi, atlaides un vienmēr izcils serviss.

Bezprocentu nomaksa

Dalītā maksājuma pakalpojums sniedz iespēju apmaksāt kopējo preces vērtību, veicot ikmēneša maksājumu bez procentu maksājumiem un pārmaksas. Darījums ērti noformējums uz vietas veikalā, tikai 10 minūtēs.

Juvelierizstrādājumu remonts

Juvelierizstrādājumu remonts, gredzenu izmēru maiņa, gredzenu labošana, dārgakmeņu iestiprināšana, zelta ķēdīšu remonts un rotu apkope, to piedāvājam ērti un kvalitatīvi veikt jebkurā no GIVEN veikaliem.

Zelta iepirkšana

Iepērkam zelta juvelierizstrādājumus par vislabākajām cenām. Nododiet zelta juvelierizstrādājumus, apmainiet pret dāvanu karti, izvēlieties jaunas rotas. Ērti, ātri un vienkārši.

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas sniedz iespēju tuvākajiem izvēlēties dāvanu, ko patiesi karo viņu sirds. Dāvanu kartes ir izmantojamas gan GIVEN, gan GRENARDI veikalu tīklā.

Juvelierizstrādājumu veikals Given, t/c Solo

Mūsdienīgs veikals pilsētas centrā, ērta piebraukšana. Kvalitatīvas zelta un sudraba rotaslietas, plašs sortiments un izdevīgas cenas.
Auskari, gredzeni, ķēdītes, kaklarotas un piespraudes, rotas svarīgākajiem dzīves brīžiem - laulību gerdzeni, saderināšanās gredzeni.
Idejas sieviešu, vīriešu un bērnu dāvanām.
Veikalā iegādājami sieviešu un vīriešu pulksteņi no zīmoliem Gant, Timex, Anne Klein.
Zelta maiņas pakalpojums, Iespēja iegādāties dāvanu kartes.